Главная > Контакти

Контакти

Компанія ТОВ “Icпакім ” – команда досвідчених фахівців і стабільний постачальник сировини для виробництва виробів з жорсткого і полівінілхлориду та інших полімерів, резино-технічних виробів, виробництва лакофарбової продукції, сухих будівельних сумішей, будівельних матеріалів та побутової хімії.
На відміну від «молодих і швидко зростаючих» компаній, наша історія і досвід продажів починалися в середині 90-х і вже в ті часи ми були одними з «законодавців мод» за певними видами хімічної сировини. Безпосередньо як юридична особа компанія ТОВ «спаскудити» була сформована понад 10 років тому

Наше кредо – це наш багаторічний досвід як в області вибору самої продукції, так і моноголетній досвід і знання технологій застосування цієї продукції
Асортимент, що поставляється має високу європейську якість і відповідає найвищим постійно зростаючим запитам українських виробників. Ми розширюємо і оновлюємо асортимент продукції, що поставляється, впроваджуючи на ринку України нові прогресивні розробки і технологією світової хімічної індустрії.
   Основними товарними позиціями є:

-Додатки для переробки ПВХ (полівінілхлориду):
Термостабілізатори для ПВХ,
модифікатори переробності
Модифікатори удароміцності і ударної в’язкості
Змащення (любріканти)
Пластифікатори

– Пігментна група, яка включає в себе діоксид титану, сухі пігменти і пігментні концентрати (мастербачі); карбонатні наповнювачі, а також присадки і допоміжні компоненти для пластиків.
-Сировина для виробництва лакофарбових матеріалів, сухих будівельних сумішей та побутової хімії.

Надійну репутацію товару, відповідаючому найвищим стандартам якості на українському ринку завоювали такі продукти, як солі стеаринової кислоти і похідні жирних кислот виробництва «FACI» (Італія), вспінюючі  агенти OTSUKA Chemicals (Яппонія / Іспанія), карбонатні наповнювачі “MSI” (Іспанія) , комплексні стабілізатори для ПВХ виробництва «IKA» (Німеччина) та “Kimflor” (Туреччина),. пластифікатори, ультрамаринові та антикорозійні пігменти, супер концентрати барвників для пластиків виробництва «BASF Color Solutions» (Німеччина), поліетиленові воски та інші добавки для ПВХ.
    Більшість виробників і їх продукція сертифікована за нормами якості ISO 9002.
    При виборі нових видів сировини ми враховуємо вимоги кожного замовника, надаємо зразки і технічну підтримку для використання цих продуктів.
     Компанія має надійних партнерів по проведенню хімічних і виробничих аналізів на новітньому обладнанні світового рівня, може надавати консультаційні та виробничі послуги з налаштування і налагодження обладнання та виробничого процесу переробки жорсткого ПВХ, має для цього в штаті досвідчених експертів і технологів, а також спеціально навчений персонал.
Команда досвідчених фахівців ТОВ “Icпакім” готова бути компетентним партнером вашого виробництва.

E-mail: office@ispakim.com.ua

Адреса: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 30